درباره ما

قلم بان، از تیمی با نویسندگان حرفه ای تشکیل شده است که در کنار آقای نیما صائمی؛ مدیر عامل قلم بان، برای افزایش نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه مشتری، تلاش می کنند. قلم بانان دقیقا همان چیزی را به مشتری تحویل می دهند که برای رسیدین به بالاترین اثر بخشی و تاثیر گذاری به آن نیاز دارد. همین هدف و خدمت رسانی، بستر شعار قلم بان شد و آغازی برای گرد هم آمدن ده ها نویسنده: «سکوی بهتر دیده شدن و ارزش آفرینی»

چند بار تا به حال برایتان پیش آمده که هنگام خواندن کتاب‌های درسی و دانشگاهی، متون کلیشه ای و جمله‌های پیچیده و فاخر، کتاب را ببندید و به چرت زدنتان ادامه دهید؟ چند بار متنی را خوانده و سعی کردید آن را بفهمید ولی با هر بار خواندن، گیج تر می شدید؟ اصلاً چرا راه دور برویم؟ در جستجوهای اینترنت، چند بار تا به حال با هزار امید و آرزو به امید پیدا کردن مطلب مورد نظرتان، صفحه ای را باز کردید و همان ابتدا صفحه را به خاطر محتوای کپی شده یا غیرمفید آن برای همیشه بستید؟

آخرین محتوای جذابی را که در ذهنتان ماندگار شده، به خاطر دارید؟ از آن دست محتواهایی که از همان الف «آغاز تا» نون پایان، شما را با خود همراه می کند و روایتگر داستانی است که دلتان نمی‌خواهد ازآنجا بمانید؟ اگر می‌خواهید یک سایت پرطرفدار داشته باشید، باید محتوای آن را جدی بگیرید. ساده بگوییم، محتوای شما باید به مزاج جناب گوگل خوش بیاید ولا غیر؛ اما چطوری؟

تهیه و تولید محتوا پروسه‌ای زمان‌بر و تخصصی است که نیاز به خلاقیت و یک ذهن پویا دارد تا کلمات را هنرمندانه در کنار هم بچیند و جمله را مطابق با هدف سایت، به چشمان مخاطب هدیه کند. می‌توانید خودتان این پروسه را طی کرده، از وقت، انرژی و دغدغه‌های ذهنی‌تان بزنید و شروع به نوشتن کنید؛ اما راه‌حل ساده‌تر این است حالا که شما فرصت تولید محتوای باکیفیت و سئو شده ندارید و از طرفی مشغله‌های ذهنی‌تان اجازه تمرکز روی ساختار، چینش و تولید محتوا ندارد، می‌توانید این کار را به کاردان بسپارید و خیال خودتان را راحت کنید.

نقطه ساخت قلمبان دقیقه در همین جا شکل گرفت. زمانی که نیاز یک محتوای خوب و باکیفیت را در میان سایت‌ها احساس شد. ضعف‌های زیادی که در زمینه تولید محتوا وجود داشت، باعث شد تا پایه قلمبان به وجود بیاید تا برای ارائه خدمات در فضای وب و محتوا، طعم خوب خدمات را با قیمت عالی به مخاطبان بچشاند. اعضای تیم قلمبان سال‌ها در زمینه تولید محتوا فعالیت داشتند و با گسترش تیم در حوزه‌های فعالیت وب، خدمات آنلاین را ارائه کردند.

ما در کنارتان هستیم. برای بهتر دیده شدن و ارزش آفرینی برای مخاطبانی که می دانیم جذب آن‌ها برایتان چقدر مهم است. می‌توانید از صفر تا صد کار را به قلمبان بسپارید و خیال خودتان را از بابت قیمت راحت کنید. برای ارتباط با ما می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی همراه ما باشید و پیج قلمبان را فالو کنید. راه آسان تر و نزدیک تر به ما هم دسترسی از طریق واتساپ است. ما، یعنی تیم حرفه ای قلمبان در انتظار صدای گرم و دلنشین شما هستیم