تولید محتوای معماری

تولید محتوای معماری یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ جریان ثابت پروژه‌های جدید برای یک شرکت معماری است. دریافت پروژه‌های بیشتر، طبعً هدف نهایی همه معماران است. داشتن یک صفحه وب حرفه ای که نشان دهنده مهارت‌های برجسته صاحبش باشد، می‌تواند به آن‌ها در رسیدن به این هدف کمک کند. یک وب سایت معماری عالی با محتوای ارزشمند و با کیفیت، مشتریان بالقوه را مجذوب و درگیر می‌کند.

 اما مهم این است که بدانید، چگونه می‌توانید این نوع محتوا را ایجاد کنید. مردم در وب‌سایت‌های معماران و شرکت‌های معماری گشت می‌زنند تا الهام بگیرند، توصیه‌های متخصص را مطالعه کنند، قیمت‌های خدمات را بررسی کنند، افراد حرفه‌ای را پیدا کنند و در نهایت پروژه‌های خود را به آن‌ها بسپارند. محتوای وب سایت معماری باید کاملاً متناسب با این نیازها باشد.

محتوای یونیک

تحویل فوری

سئو بیس

بهترین قیمت


x

قلم بانان متخصص تولید محتوای معماری

برای هر کسب‌وکاری در فضای اینترنت نیاز به تولید محتوا دارید. اگر در زمینهٔ معماری و طراحی دکوراسیون فعالیت می کنید؛ ممکن است به فکر راه‌اندازی یک وب‌سایت در حیطه کاری خود باشید. به‌ طوری‌ که بتوانید نمونه کارهای طراحی را در معرض دید افراد مختلف، قرار دهید. هر وب‌سایت می ‌تواند در بخش مقالات فعالیت خوبی داشته باشد. به‌گونه‌ای که افراد بتوانند با جستجوی عبارات مرتبط با همان حوزه کاری در موتورهای جستجوگر مثل گوگل، به وب‌سایت شما دسترسی پیدا کنند.

برای اینکه محتوای اصولی و ارزشمندی داشته باشید؛ باید از نویسندگان متخصص در همان زمینه، کمک بگیرید. قلم بانان متخصص تولید محتوای معماری می باشند. به این صورت که می توانید کار تولید محتوای متنی وب‌سایت خود را به تیم حرفه‌ای و متخصص قلم بان، بسپارید. لازم به ذکر است افراد این تیم دوره های آکادمی را در این زمینه گذرانده‌اند و می توانند وظیفه نوشتن مقالات را بر عهده بگیرند.

تولید محتوا برای سایت معماری

اصول تولید محتوا در زمینه معماری

اما محتوای مناسب برای معماران چیست؟ چگونه می‌تواند به شرکت شما کمک کند و چطور باید شروع کنید؟ بازاریابی محتوا وسیله کمک به شما برای جذب مشتریان مناسب و ایجاد اطلاعاتی است که به سوالات آن‌ها پاسخ می‌دهد. این فرآیند به آن‌ها کمک می‌کند تا شما را به عنوان یک منبع ارزشمند ببینند. در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر تولید محتوا برای پیج معماری می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

معماران معمولاً مطمئن نیستند که برای مشتریان خود به چه نوع محتوایی نیاز دارند. حقیقت موضوع این است که بازاریابی محتوا، سنگ بنای موفقیت آنلاین شرکت شما است. این به بازدیدکنندگان کمک می‌کند تا بفهمند شما چه کسی هستید، چه کار می‌کنید، چرا آن را انجام می‌دهید و چه چیزی شما را متفاوت می‌کند. وقتی به درستی آنچه به صورت آنلاین پست می‌کنید، انجام شود می‌تواند شما و شرکتتان را به عنوان یک مرجع شناخته شده برای نوع دقیق کاری که می‌خواهید انجام دهید، قرار دهد.

شناخت پرسونای مخاطب

برای اطمینان از اینکه بازاریابی و تولید محتوا در زمینه معماری به هدف می‌رسد، بسیار مهم است که در گام اول به وضوح درک کنید که مخاطبان چه کسانی هستند. برای انجام این کار، باید داده‌های مشتریان موجود را جمع‌آوری کرده و سازماندهی کنید. پس از آن، لازم است تمام اطلاعات را تجزیه و تحلیل کنید، خلاصه کنید و یک تصویر کلی از یک مشتری ایده‌آل ایجاد کنید. این اطلاعات به ایجاد محتوای مرتبط با مشتریان کمک می‌کند.

تولید محتوا برای سایت معماری

انتخاب موضوع با توجه به نیاز مشتری

گام بعدی بازاریابی محتوا برای معماران این است که بدانند مشتریان بالقوه به دنبال چه هستند؛ بنابراین وقتی مشخص شد که مخاطب هدف کیست، وقت آن است که ببینیم چه نوع اطلاعاتی برای آن‌ها جالب خواهد بود. مشتریان معمولاً سطوح مختلفی از آگاهی در مورد خدمات معماری را می‌خواهند. در نتیجه، محتوای متمایز باید برای آن‌ها ایجاد شود، بیشتر مخاطبان تنها برای افزایش آگاهی به سایت شما مراجعه می‌کنند. محتواهای ایجاد شده برای این دسته از مخاطبان شرکت را معرفی می‌کند و باعث ایجاد آگاهی عمومی در مورد کار آن می‌شود و موضوعات باید شامل مواردی از قبیل آموزش، کمک، سرگرمی و… بوده و الهام بخش باشد.

بخشی از مخاطبان نیاز خاصی دارند و به دنبال راه حل هستند. معرفی خدمات شرکت و تبلیغ نام تجاری در تصمیم‌گیری آن‌ها برای انتخاب شما مؤثر است؛ اما برای مشتریانی که آماده شروع پروژه هستند و دقیقاً می‌دانند به چه چیزی نیاز دارند، پیشنهاد گفتگو و مثلاً یک مشاوره رایگان می‌تواند، تأثیر گذار باشد. موضوع مناسب تولید محتوا در معماری باید با توجه به شناسایی جالب‌ترین موضوعات برای مخاطب هدف انتخاب گردد. معماران می‌توانند به نشریات رقبا نگاهی بیندازند و ببینند کدام پست‌ها بیشترین نظرات، بازدیدها و اشتراک‌گذاری‌ها را به دست آورده‌اند.

انتخاب کلمه کلیدی و رعایت اصول سئو

انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای تولید محتوای معماری با توجه به نیاز مشتری از مهم‌ترین مواردی است که باید رعایت شود و می‌توان عبارات کلیدی را با استفاده از خدماتی مانند Google AdWords، Keyword Planner، Moz یا Semrush پیدا کرد. محتوا باید به خوبی نوشته شود و تمام دستورالعمل‌های سئو در آن رعایت گردد. سپس، باید موضوعاتی را پوشش دهد که مخاطب به آن علاقه زیادی دارد. تولید محتوا معماری داخلی یا سایر محتواهای تولیدشده باید آموزشی، سرگرم کننده و ترجیحاً تعاملی باشد.

استفاده از محتواهای متنوع با حفظ کیفیت نوشتار

نوشتار مناسب باید الهام بخش باشد و نویسنده لازم است به روح اجسام دقت کرده و نگاه معمار و نیاز مشتری را باهم ادغام کند. تولید محتوای معماری با کیفیت با کار و تلاش زیاد برابر است.  معماران باید مطمئن شوند که استفاده از وب سایت آن‌ها آسان است، تمام اطلاعات لازم را در خود جای داده و از تمام قوانین اساسی طراحی وب و تولید محتوا معماری پیروی می‌کند. آن‌ها باید در استفاده از محتوای بصری اعم از عکس و ویدیو مراقبت بیشتری داشته باشند تا با کارهای زیبای خود الهام بخش مشتریان خود باشند. با تحقیق کافی و رعایت اصول یاد شده می‌توانید از هدر رفتن زمان و هزینه‌های اضافی پیشگیری کنید و قیمت تولید محتوا متنی تولید شده برای شما کاهش می‌یابد.

تولید محتوای معماری داخلی

اهمیت استراتژی تولید محتوا معماری

تولید محتوای معماری خوب برای وب سایت معماری می‌تواند کسب و کار معماران را تقویت کند و آن‌ها را به سطح بعدی برساند. هیچ ایده جادویی برای ایجاد یک استراتژی بسیار مؤثر در اینجا وجود ندارد. تنها کافی است موارد یاد شده را رعایت نمایید. معمارانی که زمان و تلاش خود را صرف اطمینان از محتوای باکیفیت وب سایت خود می‌کنند، مزایای آن را خواهند دید. چنین وب سایت‌های به خوبی عظمت معماری را نشان می‌دهند.

به اشتراک گذاری محتوای با کیفیت منجر به رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو، ترافیک بیشتر و البته جذب مشتریان جدید زیادی می‌شود و با این حال، شاید آنطور که به نظر می‌رسد آسان نباشد. در حقیقت بسیاری از تلاش‌های معماران صرفاً به دلیل عدم تجربه در تولید محتوا به هدر می‌رود. این امر می‌تواند بسیار ناامید کننده باشد؛ زیرا معماران معمولاً همه ابزارها را برای تولید محتوای بسیار جذاب در اختیار دارند. آن‌ها فقط به کمی مشاوره حرفه ای در مورد نحوه انجام آن نیاز دارند. برای سفارش تولید محتوا متنی قدرتمند می‌توانید به سایت قلم بان مراجعه نمایید.

 

در آخر اینکه …

در این مقاله به تولید محتوای معماری و راه‌های ایجاد یک محتوای مؤثر پرداختیم. همانطور که در این مقاله توضیح داده شد، لازم است برای ایجاد یک محتوای خوب، ابتدا مخاطب را به درستی بشناسیم و موضوعات را با توجه به نیاز مشتری انتخاب کنیم. انتخاب کلمه کلیدی مناسب و رعایت سئوی متن از دیگر مواردی است که یک متن اصولی را ایجاد خواهد کرد. یک متن باکیفیت در کنار محتواهای تصویری و صوتی نیز از راه‌های جذب بیشتر مخاطب است. در نهایت با ایجاد یک محتوای خوب می‌توان انتظار داشت که کسب و کار توسعه یافته و مشتریان افزایش یابند.

  ارتباط با ما از طریق واتس اپ

نمونه تولید محتوا در زمینه معماری

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مشاور قلم بان

به شما کمک می‌کنم که متناسب با تجربه و نیاز خود سفارش مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.