دیتا اینتری

امروزه کسب و کارها به تمام معنا، داده محور هستند. اطلاعات با سرعت سرسام‌آوری از هر جهت وارد می‌شوند و روش سنتی برای رسیدگی به چنین موقعیتی، مثل این است که خود را برای یک اتفاق ناخوشایند آماده کنید. تکیه به روش‌های سنتی، یعنی نیاز به تعداد زیادی نیروی انسانی، فضای اداری زیاد، سخت افزار و نرم افزار زیادی برای ذخیره و دسترسی به اطلاعات و …. که این جدا از تولید، بازاریابی، کارکنان فروش و مدیریت کلی شما است. این بخش فقط اطلاعات را مدیریت می‌کند، آن‌ها را جمع‌آوری، دسته بندی و بررسی می‌کند و برای توزیع در دسترس قرار می‌دهد. یکی از دلایلی که بسیاری از شرکت‌ها از همه بخش‌ها، خدمات ورودی داده را برون‌سپاری می‌کنند، همین است. به نظر می‌رسد استخدام و نگهداری کارکنان تنها با هدف ورود داده‌ها راهی کارآمد برای مدیریت جریان اطلاعات نیست. استفاده از خدمات دیتا اینتری خارج از شرکت، کلید بقا و رشد شرکت شماست.

محتوای یونیک

تحویل فوری

سئو بیس

بهترین قیمت


x

 قلم بانان متخصص دیتا اینتری

ما برای دیتا اینتری محصول و پست روی سایت فروشگاهی و وبلاگی همیشه در دسترس هستیم. شما می‌توانید از طریق تماس، پیامک یا ایمیل در هر لحظه با ما در تماس باشید. پس نگران نباشید، اگر کار فوری داشته باشید، ما اینجا هستیم. ما افراد و دانشی داریم که قطعاً می‌توانند به شما کمک کنند. رویکرد متمرکز کسب و کار شما، اولویت ماست. شما می توانید هر پروژه ای را به ما محول کنید و بهترین نتیجه را دریافت کنید. در مورد حجم کار نگران نباشید. همه خدمات ما مقیاس پذیر هستند؛ بنابراین ما همیشه منابع متناسب با نیازهای شما را در اختیار داریم.

متخصصان دیتا اینتری با تجربه و ماهر وجه تمایز تیم قلم بان هستند. یک اپراتور ورود داده خوب، نیاز به توجه قوی به جزئیات و مهارت‌های ارتباط نوشتاری و کلامی عالی دارد. آن‌ها همچنین باید توانایی انجام کارهای تکراری را با دقت بالایی در یک محیط کاری همیشه در حال تغییر داشته باشند.

خدمات دیتا اینتری وردپرس

خدمات دیتا اینتری وردپرس

دیتا اینتری نوعی کار اداری است که شامل استفاده از فرآیندهای مختلف مانند تایپ و ضبط صدا برای وارد کردن داده‌ها به رایانه است. سایت‌های وردپرسی هم یکی از پر‌کاربردترین سیستم‌های مدیریت محتوا هستند که امروزه برای ایجاد سایت مورد استفاده قرار می‌گیرند. دیتا اینتری وردپرسی به ورود اطلاعات به سایت‌ های وردپرسی گفته می‌شود،کارمندان ورود اطلاعات در صنایع مختلفی کار می‌کنند و مسئول ورود اطلاعات به انواع سیستم‌های مدیریت محتوا هستند.

کارکنان دیتا اینتری داده‌های الکترونیکی را اضافه، تأیید و ویرایش می‌کنند. بسیاری از شرکت‌ها به افرادی نیاز دارند که یادداشت‌ها را از جلسات رونویسی کنند، داده‌های خام را به پایگاه‌های داده اضافه کنند و ارقام فروش را در قالب‌های الکترونیکی چندین بار در طول یک روز کاری اضافه کنند. در حقیقت کار دیتا اینتری فرآیند وارد کردن داده‌ها یا اطلاعات به رایانه است که معمولاً با استفاده از صفحه کلید یا تشخیص صدا انجام می‌شود و این شامل وارد کردن داده‌ها به رایانه از فرم‌ها یا منابع دیگر است. امروزه، دیتا اینتری معمولاً مستلزم ورود داده‌ها به یک پایگاه داده آنلاین است. این ورود داده‌ها می‌تواند وارد کردن محصول در فروشگاه اینترنتی، وارد کردن اخبار به یک سایت خبری، مقالات یک وبلاگ یا هر چیز دیگری را شامل شود و با توجه به اینکه این دادها باید به صورت دائم به روز رسانی شوند نیاز به سرمایه، وقت و دقت بالا دارد که ممکن است شما را به زحمت بیاندازد. مشاغل مختلفی در این صنعت وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به تایپیست، کد نویس، واژه پرداز و…اشاره کرد. شرکت‌های دیتا اینتری کار شما را آسان کرده و می‌توانند همه این خدمات را به طور تخصصی و به هر تعداد که نیاز باشد، برای شما انجام دهند.

ورود اصلاعات به سایت

به طور معمول، یک شرکت دیتا اینتری برنامه روتینی را انجام می‌دهد. وارد کردن و جمع‌آوری تمام داده‌های مورد نیاز به طوری که بتواند در دسترس کارکنانی باشد که ممکن است به آن نیاز داشته باشند. کارشناسان این شرکت‌ها، داده‌ها و اطلاعات را با وارد کردن آن‌ها در پایگاه‌های داده و صفحات گسترده گردآوری، سازماندهی، مدیریت و به روز رسانی می‌کنند. در نتیجه باعث کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان خواهند شد. آن‌ها گاهی اوقات مسئول انتقال داده‌ها از اسناد فیزیکی به یک سیستم کامپیوتری نیز هستند. قلم بان بهترین خدمات دیتا اینتری را با توجه به نیازتان به شما ارائه خواهد داد.

خدماتی که تیم ما به شما ارائه می‌دهند عبارتند از:

 • ارسال مطالب در وبلاگ
 • ارسال مقاله
 • دیتا اینتری برای فروشگاه اینترنتی (ورود محصول / لیست محصولات و…)
 • ارسال مطالب
 • ویرایش پست
 • ویرایش لینک
 • ایجاد صفحه
 • ویرایش صفحه
 • اخبار / مدیریت رویدادها
 • مدیریت دسته بندی
 • دیتا اینتری فایل‌های تصویری و صوتی

 همچنین انجام دیتا اینتری در انواع سیستم‌های مدیریت محتوا مانند:

 • وردپرس
 • مجنتو
 • جوملا
 • درج محصول ووکامرس
وارد کردن محصول در فروشگاه

لیست قیمت و هزینه دیتا اینتری

از مزیت‌های برون سپاری خدمات دیتا اینتری، مقرون به صرفه بودن این خدمات است. اگر تمایل دارید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، برون سپاری ورود داده‌ها، می‌تواند شما را به هدفتان برساند. خبر خوب تیم قلم بان برای شما این است که هزینه‌های دیتا اینتری و دیتا اینتری وردپرس در سال جدید افزایش نداشته و می‌توانید با هزینه‌های قبلی خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید. تیم ما دائماً به دنبال راه‌های کارآمد و مقرون به صرفه برای راحتی شماست.

چرا تاکید داریم که ورود اطلاعات به سایت را به تیم قلم بان بسپارید؟

برون سپاری ورود داده‌های شما می‌تواند کلید رقابت بیشتر در بخش کسب و کار باشد. برون سپاری روشی مقرون به صرفه برای مدیریت اطلاعات است که بدون شک سودآوری به همراه خواهد داشت. استفاده از برون سپاری ورودی داده به معنای داشتن آخرین ابزارهای موجود، پرسنل ماهر، آخرین سخت افزار و نرم افزار، ورودی و دسترسی به موقع است.

ورود داده‌ها و مدیریت داده‌ها وظایف زمان‌بری هستند که به نیروهای کاردانی نیاز دارند. در حقیقت شما به یک تیم اختصاصی و تمام وقت نیاز دارید که دقیقاً بدانند چه کاری را انجام می‌دهند. این مهارت‌ها ارزان نیستند و حفظ متخصصان ممکن است، دشوار باشد. با استفاده از تیم قلم بان به عنوان شریک ورود داده‌ها، می‌توانید کل کارکنان متخصص را در اختیار داشته باشید. همچنین می‌توانید به سرعت تعداد آن‌ها را متناسب با نیازهای خود تغییر دهید. قلم بان همیشه به ارائه خدمات ورود اطلاعات با امنیت بالا معتقد است. اپراتورهای ما به طور مرتب آموزش می‌بینند تا در نقش خود مؤثر عمل کنند. تلاش ما این است که هرگز نقض داده‌ای نداشته باشیم.

بیشتر بدانید فن‌آوری پیشرفته سرورها و شبکه‌های ما همیشه جدیدترین و بهترین هستند، به خود می‌بالیم که از جدیدترین ابزارها برای انجام کار شما استفاده می‌کنیم.

ما در قلم بان نیازهای مشتری را به راحتی درک می‌کنیم و بر اساس آن خدمات ارائه می‌دهیم. در نتیجه می‌توانید اطمینان داشته باشید در کنار ما ضمن صرفه‌جویی در وقت با ابزارهای فن‌آوری عالی و نیروی کار تایید شده، مدیریت شده، مقیاس‌پذیر، اقتصادی و اخلاقی بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد. فعالیت‌های ورود داده‌ها باید اغلب به سرعت انجام شوند؛ زیرا داده‌های ثبت‌شده برای کسب‌وکار حیاتی هستند. فرآیند وارد کردن داده‌ها پروسه‌ای زمان بر است و نیاز به توجه به جزئیات دارد. تیم قلم بان با درج محصول سئو بیس، درج مقاله سئو بیس، بارگذاری عکس‌ها بعد از انجام تنظیمات مربوط به سایز، حجم و تمپلیت مورد نظر شما با سرعت و دقت بالا به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت به ما اعتماد کنید. علاوه بر این امکان سفارش تولید محتوا نیز در سایت قلم بان برای شما فراهم است. در نتیجه می‌توانید صفر تا صد کار را به ما بسپارید.

وظایف دیتا اینتری

وظایف یک اپراتور ورود داده به کدگذاری اطلاعات، عیب‌یابی خطاهای پردازش و دستیابی به اهداف کارفرما با انجام وظایف محوله مرتبط است. آن‌ها همچنین مسئول رعایت یکپارچگی داده‌ها و سیاست‌های امنیتی و … هستند. سئو بیس بودن محصولات یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های دیتا اینتری است که نیاز به دانش و مهارت بالا دارد. در صورتی که تیم ما را برای همکاری انتخاب کنید، می‌توانید مطمئن باشید که درج محصولات کاملاً سئو بیس انجام می‌شود و تیم قلم‌بان با بررسی دقیق و نظارت کامل کارفرما کار را به انجام می‌رساند. در نتیجه هر گونه اشکالات احتمالی کار مطابق نظر کارفرما، اصلاح خواهد شد. نهایت تلاش ما کسب رضایت شماست. تیم قلم بان برای انجام خدمات دیتا اینتری در موارد زیر همراه شماست.

در آخر اینکه …

همان‌طور که گفته شد دیتا اینتری به فرآیند ورود اطلاعات و داده‌ها به رایانه گفته می‌شود و با یک نگاه کلی به کار دیتا اینتری می‌توان به این نتیجه رسید که این کار هزینه زیادی را برای اشخاص و شرکت‌ها برآورد می‌کند. علاوه بر آن فرآیند زمان‌بری است که دقت بالایی را نیاز دارد. در نتیجه برون سپاری می‌تواند هزینه‌های مربوطه را کاهش دهد. علاوه بر این، در زمان صرفه‌جویی شده و نتیجه کار دقت و کیفیت بالاتری خواهد داشت. تیم قلم بان انجام خدمات دیتا اینتری با کیفیت را برای شما تضمین می‌کند.

از موارد دیگری که برای تهیه و تولید محتوای روانشناسی مناسب به آن اشاره شد، توجه به نوع مخاطب بود. باید بدانید که بین محتوایی که برای حرفه‌ای‌ها می‌نویسید و مطلبی که برای افراد غیر متخصص تولید می‌کنید، تفاوت وجود دارد. برای جذب بیشتر مخاطبان ایده‌های جدید را توسعه دهید و از این کار نترسید. استفاده از این اصول کلیدی کمک می‌کند تا در مسیر ایجاد محتوای جذاب در حوزه روانشناسی برای مخاطبان موفق‌تر عمل کنید.

ارتباط با ما از طریق واتس اپ
این مطلب را به اشتراک بگذارید

مشاور قلم بان

به شما کمک می‌کنم که متناسب با تجربه و نیاز خود سفارش مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.