محصول نویسی

اگر در محتوا نویسی سررشته‌ای ندارید، نگران نباشید. خوشبختانه ما هستیم و این کار را به راحتی انجام می دهیم. اما چرا باید تولید محتوای محصول را به قلم بان بسپارید؟ مهم‌ترین مزیت تیم ما، تسلط کامل به اصول سئوی محتوا است. به این معنا که تمامی محتواهای متنی تولید شده قلم بان کاملاً بر پایه اصول سئو هستند. زمانی که در یک محتوا اصول سئو به درستی رعایت شده باشد، سریع‌تر توسط موتورهای جستجو مثل گوگل شناسایی‌شده و به کاربر نمایش داده می‌شود. بهینه‌سازی محتوا یا همان سئوی محتوایی حتی می‌تواند جایگاه شمارا در صفحات ابتدایی نتایج سرچ‌ گوگل قرار دهد. همین موضوع باعث می‌شود روزانه سیل عظیمی از مخاطبان به وب‌سایت شما رجوع کنند و قطعاً از این حجم بازدیدکننده؛ رقم قابل توجهی هم به مشتریان شما تبدیل خواهند شد.

محتوای یونیک

تحویل فوری

سئو بیس

بهترین قیمت


x

قلم بانان متخصص تولید محتوای محصول

مسلماً برای هر محصولی که قصد دارید آن را در فضای اینترنت به فروش برسانید، نیاز به توضیح محصول و محتوا نویسی برای آن خواهید داشت. این کار نیاز به دانش، تجربه و مهارت دارد. به این صورت که نویسندگان حرفه‌ای در زمینهٔ محصول نویسی باید با آگاهی کامل از تمام جزئیات یک محصول، آن را برای مخاطب شرح دهند. لازم به ذکر است که شیوه محصول نویسی، تأثیر بسزایی در فروش بالاتر شما دارد. به همین دلیل است که برخی از فروشگاه های بزرگ اینترنتی مثل آمازون، توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند.

محصول نویسی اصولی دارد که تنها نویسندگان حرفه‌ای به آن آگاهی دارند؛ بنابراین برای اینکه بتوانید روی تولید محتوا سرمایه‌گذاری خوبی داشته باشید؛ پیشنهاد می کنیم کار تولید محتوای وب‌سایت خود، مخصوصاً در زمینهٔ محصول نویسی و شرح محصول را به نویسندگان خلاق و باتجربه قلم بان، بسپارید. قلم بانان متخصص تولید محتوای محصول بوده و می تواند این کار را با بهره‌گیری از نویسندگان حرفه‌ای، به‌خوبی انجام دهند.

محصول نویسی برای فروشگاه اینترنتی

محصول نویسی چیست و چرا باید برای شرح یک محصول محتوای مناسب و باکیفیت تهیه کنیم؟! ترجیح می‌دهیم جواب این سؤال را با یک مثال به‌طور واضح، بیان کنیم. تصور کنید برای خرید به یک فروشگاه نسبتاً بزرگی مراجعه می‌کنید که انواع و اقسام کالاهای مختلف را دارد. برای اینکه بتوانید از بین محصولات مشابه مورد نیازتان یکی را انتخاب کنید؛ نیاز دارید ویژگی‌های آن محصول را بدانید. شما باید بدانید چه ویژگی‌های مثبتی باعث متمایز شدن آن محصول از دیگری می‌شود. این موضوع کمک می‌کند انتخاب راحت‌تر، مطمئن‌تر و سریع‌تری داشته باشید.

البته که در فروشگاه‌های فیزیکی معمولاً فروشندگان حاضر هستند تا شمارا برای انتخاب محصول، راهنمایی کنند اما در یک فروشگاه اینترنتی شما با میلیون‌ها کاربر مواجه هستید که ممکن است روزانه به فروشگاه شما سر بزنند. در چنین شرایطی بهترین کار تولید محتوا برای محصولات است. مشتری با استفاده از محتوای تولید شده به راحتی می‌تواند تصمیم گیری کند. حال که با اهمیت وجود محتوا برای محصول آشنا شدید؛ ادامه این مطلب را دنبال کنید تا با ویژگی‌های یک محتوای خوب و باکیفیت، آشنا شوید‌.

محصول نویسی برای فروشگاه‌های آنلاین و اینستاگرامی

قیمت تولید محتوای محصول

به‌طورکلی نمی‌توان قیمت مشخصی برای کپشن نویسی محصول و یا ذکر ویژگی‌های آن، بیان کرد. یک محتوا بر اساس ویژگی‌هایی مثل تعداد کلمات، زبان مورد استفاده، ترجمه بودن یا تالیفی بودن و… بررسی شده و قیمت گذاری می‌شود. البته این نکته را هم ذکر کنیم که بودجه صرف شده برای تولید محتوا به‌هیچ‌عنوان هزینه محسوب نمی‌شود. شما درازای پرداخت مبلغی برای تولید محتوا می‌توانید سودآوری قابل توجهی داشته باشید؛ بنابراین تولید محتوا به‌طورکلی در دراز مدت یک سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. به‌گونه‌ای که حتی برندهای بزرگ تجاری هم با وجود محبوبیت زیاد باز هم دست از تولید محتوا و تبلیغات در این زمینه، برنداشته‌اند. خبر خوب این است که قیمت تولید محتوای محصول در تیم قلم بان برای تمام انواع محصولات در هر حوزه ای 65 تومان می باشد. پس همین الان با ما تماس بگیرید.

مهم‌ترین نکات کپشن نویسی محصول

محصول نویسی برای فروشگاه اینترنتی نکاتی دارد که بهتر است با آن‌ها آشنایی داشته باشید. حتی اگر قرار نیست شما کار محصول نویسی برای فروشگاه‌های آنلاین و اینستاگرامی را انجام دهید، باز هم بهتر است با این موارد آشنایی مختصری داشته باشید:

شناخت مخاطب

زمانی که قرار است کار تولید محتوا برای محصول را انجام دهید؛ قبل از هر چیز باید جامعه هدف یا مخاطبین خود را بشناسید. این که مخاطبین شما از چه گروه سنی هستند و بیشتر آقا هستند یا خانم و… مواردی است که باید در این زمینه حتماً در نظر گرفته شود. به عنوان مثال اگر مخاطبان شما نوجوانان هستند؛ بهتر است محتوا با یک لحن ساده و غیر رسمی نوشته شود تا فرد احساس راحتی بیشتری با فروشگاه اینترنتی شما، داشته باشد. تولید محتوا برای محصولات

ذکر ویژگی ‌های مثبت محصول

خودتان را به جای مشتری قرار دهید و از دید او به محصول نگاه کنید. تصور کنید اگر قرار بود شما این محصول را خریداری کنید، چه ویژگی‌هایی از محصول برایتان اهمیت بیشتری داشت. به عنوان مثال، برای خرید یک تلفن همراه قطعاً حافظه جانبی و کیفیت دوربین آن حائز اهمیت است و بهتر است به هنگام نوشتن شرح محصول حتماً این موارد، نوشته شود.

 قطعاً محصولی که در فروشگاه اینترنتی خود قرار می‌دهید، ویژگی‌ها و مزایایی دارد. حتماً به این موارد اشاره‌ کنید تا مشتری به خوبی بتواند تمایز این محصول با سایر محصولات مشابه را درک کند. این موضوع به ظاهر ساده می‌تواند تأثیر قابل توجهی روی فروش بیشتر و سودآوری بالاتر شما، داشته باشد.

همراه شدن با مخاطب

سعی کنید با لحن صمیمانه‌ای که در نوشتن به کار می‌برید؛ خود را با مخاطب همراه کنید. به این صورت که او را برای مقایسه با سایر محصولات به صفحه دیگر راهنمایی کرده و یا چالش‌هایی که برای انتخاب یک محصول پیش رو دارد، بررسی کنید. این موارد باعث می‌شود که مشتری از خرید خود رضایت داشته و باز هم برای خریدهای بعدی، فروشگاه اینترنتی شما را انتخاب کند. در برخی مواقع وجود چاشنی طنز در محتوا باعث می‌شود مخاطب احساس راحتی خاصی پیداکرده و نسبت به مطالعه ادامه مطلب، ترغیب شود.

اشاره به خدمات پس از فروش

اگر برای محصولات موجود در یک فروشگاه اینترنتی، گارانتی، ضمانت و یا خدمات پس از فروش خاصی وجود دارد، تأکید می‌کنیم حتماً این موارد را در محتوا نویسی محصول به اطلاع مخاطب، برسانید. در واقع وجود خدمات پس از فروش در خیلی از موارد خیال مشتری را از بابت خرید راحت کرده و باعث می‌شود خرید سریع‌تری داشته باشد.

کپشن نویسی محصول

چرا باید تولید محتوای محصولات را به قلم بان بسپارید

همانطور که پیش از این گفتیم مهمترین مزیت ما تسلط کامل اعضای تیم به اصول سئوی داخلی و سئوی محتوا است. مزیت دیگر تولید محتوا در مجموعه قلم بان این است که نویسندگان خوش‌ذوق و خلاق این مجموعه به راحتی می‌توانند محصول را مورد نقد و بررسی قرار داده و آن را با سایر محصولات مشابه، مقایسه کنند. به‌عنوان‌مثال، اگر یک وب‌سایت فروشگاهی در زمینه عرضه تلفن همراه و وسایل جانبی آن تأسیس کرده‌اید؛ حتماً باید به‌گونه‌ای تولید محتوا را برای آن انجام دهید که مقایسه درستی روی محصولات شما، صورت گیرد.

 به این معنا که اگر قرار است حافظه‌های جانبی مورد مقایسه قرار بگیرند؛ متن باید به‌گونه‌ای نوشته شود که هم‌روی مزیت‌های حافظه تأکید گردد و هم محصول موردنظر از سایر محصولات مشابه کاملاً متمایز شود. به نحوی که وقتی مخاطب چنین محتوایی را مطالعه می‌کند؛ به برتری و مزیت محصول شما پی برده و نسبت به خرید آن محصول، ترغیب گردد.

استفاده از کلمات کلیدی در قسمت عنوان مطلب، زیرعنوان ها، قسمت دیسکریپشن و همچنین استفاده از تصاویر باکیفیت و جذاب در نوشته و… اقداماتی است که در راستای بهینه سازی محتوای تولید شده، انجام می‌گیرد؛ بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت و فارغ از دردسرهای مربوط به تولید محتوا، تنها به فروش محصولات خود بپردازید و کار محصول نویسی و تولید محتوای محصول را به تیم تخصصی قلم بان، بسپارید.

در آخر اینکه …

در زمینه تولید محتوا محصولات یک وب سایت آنچه که اهمیت دارد در درجه اول شناخته مخاطب و پس از آن مقایسه و ذکر ویژگی‌های مثبت آن محصول است. باید بتوانید به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار کرده و به خوبی او را راهنمایی کنید. برای تولید محتوای متنی نویسندگان خلاق در مجموعه قلم بان آماده فعالیت هستند. شما می‌توانید برای سفارش تولید محتوا از طریق وب سایت اینترنتی این مجموعه، اقدام کنید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که محتوای تولید شده در مجموعه تولید محتوای قلم بان کاملاً بر اساس اصول سئو می‌باشد‌. تیم تخصصی قلم بان در کنار شماست تا به رویاهایتان، دست یابید.

 

تولید محتوا برای فروش شال و روسری

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مشاور قلم بان

به شما کمک می‌کنم که متناسب با تجربه و نیاز خود سفارش مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.